Tervis

Traumalosjoon – looduslik valuvaigisti

valuvaigisti

Muscle Care traumalosjoon on üks nendest vahenditest, mis võiks igaks juhuks igaühel alati käepärast olla.

See looduslik valuvaigisti on universaalne abimees kõikjal, kus tegemist valu, põletiku, turse või koevigastustega.

Esmaabivahend traumade korral

Muscle Care traumalosjoon on tugevatoimeline looduslik valuvaigisti ja mõeldud kasutamiseks paikselt sellele kohale, mis parajasti haiget teeb. Erinevate traumade korral, nagu muljumised, nihestused, venitused, lihaserebendid ja isegi kinnised luumurrud, sobib see toode suurepäraselt esmaabiks, kuna toimib jahutavalt, rahustavalt ja leevendab valu. Ühtlasi alandab see turset vigastatud piirkonnas. Tootes olevad eeterlikud õlid kiirendavad traumaga kaasnevate põletikuliste protsesside taandumist ja edendavad kudede paranemist. Kasutamisel tuleks aga kindlasti jälgida, et losjooni ei satuks kohtadesse, kus esineb lahtiseid haavu või muid nahavigastusi.

Valuvaigisti igale valule

Traumadega kaasnev valu ei ole aga ainus, mille puhul Muscle Care traumalosjoon aitab. Tegelikult sobib see igasuguse valu korral, olgu see siis lihases või liigeses. Lisaks akuutsele traumale leevendab toode ka vanadest vigastustest tingitud valu.

Krooniliste probleemide puhul on Muscle Care traumalosjoonile sageli heaks täienduseks Muscle Ease krambilosjoon. Seda näiteks olukordades, kus lihaste ülepinge on juba sellises staadiumis, et põhjustab tugevamaid valuaistinguid kas siis pinges lihases endas või kiirgab valu tegelikust pingekohast hoopis kusagile mujale. Sellisel juhul on hea kasutada mõlemat toodet põhimõttel: Muscle Care krambilosjooni sinna, kus lihas on pinges ja vajab soojendamist ning lõdvestamist, Muscle Care traumalosjooni aga sinna, kus parajasti valutab.

Muscle Care traumalosjoon on tõhus looduslik valuvaigisti ka kõikvõimalike närvivalude korral. Tõhusama tulemuse saavutamiseks on soovitatav seda peale kanda kogu närvi ulatuses. Näiteks istmikunärvivalu korral peaks alustama valutava poole tuharast ja liikuma piki istmikunärvi kulgemisteed mööda jalga kuni jalatalla alla välja.

Peavalud ja migreenihood saavad Muscle Care traumalosjoonist samuti leevendust. Nende puhul tuleks toodet kanda kaela- ja kuklapiirkonda. Migreeni puhul on mõistlik tegutseda kohe, kui esimesed viited selle tekkimisele ilmnevad. Muscle Care traumalosjooni abil on võimalik märkimisväärselt vähendada muude tarbitavate valuvaigistite hulka ja võrredes tabletiga mõjub see ka tunduvalt kiiremini, vahel isegi juba mõne minuti jooksul.

Muscle Care traumalosjooni võib kasutada vastavalt vajadusele seni, kuni vigastatud koht on paranenud või valu möödunud. Pikemaajalisel kasutamisel oleks soovitatav pidada iga 3-5 päeva järel mõnepäevaseid pause, kuna toode omab kergelt ergutavat toimet ja võib tänu sellele muuta tundlikuma inimese jaoks uinumise raskemaks.

Muscle Care traumalosjoon sisaldab muuhulgas piparmündi ja kummeli eeterlikke õlisid. Mõlemad on tuntud oma valuvaigistavate omaduste poolest. Arvestada tuleks aga sellega, et piparmündi eeterlik õli annab toodetele üpris intensiivse mündise aroominoodi.

Kummel kuulub aga korvõieliste taimede hulka ja seetõttu on neil, kes korvõieliste suhtes allergilised, soovitatav toote kasutamist vältida.

Losjoon või õli?

Lihasmix õli on Muscle Care traumalosjooni õliversioon. Eeterlike õlide ja toimeainete sisaldus on mõlemas tootes ühesugune. Sellest tulenevalt on ka mõlema toote toime sama ja valik ühe või teise kasuks sõltub suuresti kasutaja eelistustest.

Muscle Care traumalosjooni on mugavam kasutada, kui eesmärgiks on kiire imendumine. Samuti tuleks eda eelistada olukordades, kus valulik koht on hell ega taha eriti puudutamist. Muscle Care traumalosjooni jahutav efekt on ka tugevam, mistõttu akuutsete traumade esmaabis võiks eelistada just seda toodet.

Lihasmix õli sobib hästi olukordades, kus probleemse koha jahutamine pole nii oluline ja haige piirkond vajab pigem kerget masseerimist. Seda tuleb ette näiteks koevigastustest paranemise hilisemas staadiumis ja ka närvipõletike korral.

Lihasmix õli võiks kindlasti kuuluda massööri arsenali ja leida muude massaažiõlide kõrval paikset kasutust nendes piirkondades, kus klient parajasti valuaistingut tunneb.

Muscle Care traumalosjoon ja Lihasmix õli on looduslikud vahendid valu vastu. Kui ülitundlikkus korvõieliste või mõne muu taimse komponendi vastu välja arvata, ei ole neil üldjuhul muid vastunäidustusi ja neid on ohutu kasutada.