Tervis

Kui probleemiks on piinav lihasvalu või kramp lihases

Kramp

Ilmselt on igaüks meist mingil hetkel tundnud ebameeldivat pinget ja valu mõnes selja- või kaelalihases või seda, kui ootamatu kramp jalga lööb.

Sellistes olukordades peaks sul kindlasti Ulla Grace Muscle Ease Krambilosjoon või Kramppimix õli käepärast olema.

Pole vahet, kas lihasvalu põhjuseks on füüsiline ülekoormus või on lihaspinge tingitud stressist. Või äratab öösiti üles kramp säärelihases. Või vaevab hoopis spastiline köha, millele on iseloomulik, et mida rohkem köhid, seda hullemini köhima ajab ja raske on sellest rattast välja pääseda.

Kõik need vaevused saavad kiiret leevendust nendest toodetest, mis lisaks on veel täiesti looduslikud!

Loe allpool, mida räägivad oma kogemustest nende toodete kasutajad.

Ulla Grace Krambilosjoon teenib oma nime auga välja

Säärelihase kramp

Abikaasa oli meie peres esimene, kes proovis Ulla Grace Krambilosjooni. Tema järel testisin seda mina ja seejärel ka üks minu sõber. Ettevõtjana on mu abikaasal olnud väga stressirohke aeg ja selle tulemusena on tema lihased sageli väga pinges. Tavaliselt ei saada sellest aga aru enne, kui on juba liiga hilja, kas pole? Igatahes katsetasime Krambilosjooni peast jalatallani minu abikaasa peal ja tulemused olid uskumatud. Vähem kui 20 minutiga tundis ta toimet üle kogu keha. Krambilosjoon aitas sedavõrd tugevalt, et veel järgmiselgi päeval mainis ta, kui lõdvestunult ta end tunneb!

Tänu nii heale tulemusele otsustasin ka ise Krambilosjooni proovida. Minu kael ja õlad on harilikult väga pinges ja lihased kivikõvad. Sageli on tulemuseks peavalud või isegi valu rinnus. Määrisin väikese koguse Krambilosjooni kaelale ja õlavöötmele. Sõna otseses mõttes tekkis tunne, justkui oleks raske koorem mu õlgadelt ära võetud. See on ainus viis, kuidas Krambilosjooni toimet kirjeldada. Tundsin kergust! Kuni sinnamaani ei olnud ma tegelikult isegi adunud, kui tõsine mu seisukord päriselt oli. Nüüd kasutan seda toodet kogu aeg.

Nagu kõigis teisteski Ulla Grace toodetes, on Krambilosjoonis kasutatud eeterlike õlide parandavat jõudu, mis annabki toodetele toime. Läbi aegade on inimesed kasutanud taimedest, sh nende õitest ja viljadest saadud õlisid, et parandada keha, hinge ja vaimu elukvaliteeti. Ulla Grace tooted sisaldavad täiuslikku kombinatsiooni eeterlikest õlidest, mida on omavahel segatud õigel viisil ja õiges koguses. Tänu sellele on neist võimalik saada maksimaalset kasu ning kogeda heaolu ja rahutunnet nii kehas kui meeles. Proovi sinagi Krambilosjooni. Peale valu pole sul ju midagi kaotada.

Odetta Lee-Simmons
Kasutajakogemus on avaldatud Ulla Grace blogis:

Kramppimix õli aitab sportlasel oma lihaste eest head hoolt kanda

Harrastan sportimist. Eesmärgiks on käia jõusaalis 4-5 korda nädalas. Mõnikord treenin viimase piirini. Keskendun peamiselt jõutreeningule, millega tegin algust juba 17-aastaselt.

Paraku tuleb tunnistada, et keskikka jõudes hakkavad lihased kiiremini väsima ja koos sellega väheneb ka lihasjõudlus. Taastumisele kulub samuti rohkem aega. Muidugi tean, et asjad tuleb hoida tasakaalus: 20% treeninguid ning 80% toitumist ja puhukust. Magneesium aitab taastumisele kaasa, samuti puhkepäevad, kuid lihaste eest hoolitsemine moodustab olulise osa treeningprogrammist. Fakt on see, et vanus seab treenimisele omad piirid. Eelkõige alaselg on olnud suurimaks väljakutseks. Nüüd on ka ülaselga hakanud pinged tekkima. Kuna paremas õlaliigeses esineb kõhrekahjustusi, saavad selja- ja käelihased suuremat koormust.

Tuleb tunnistada, et olen igasuguste ime-eliksiiride suhtes vägagi skeptiline. See on keskealise soome mehe puhul väga tüüpiline. Ma ei tarvita ka mingisuguseid ravimeid.

Lihaspinge

Mu sõbratar suutis mind lõpuks ümber veenda. Või õigemini sõna otseses mõttes ümber keerata ja masseeris mu selga Kramppimix õliga. Olin täiesti kindel, et kohe saan ta üle nalja viskama hakata. Oma hämmastuseks pidin aga hoopis tõdema, et lihased läksid soojaks ning valu ülaseljas ja isegi alaseljas kõigepealt vähenes kiiresti ning seejärel kadus üldse. See juhtus umbes 10 minuti jooksul. Toode tõepoolest toimib!

Nüüd olen korduvalt selja oma sõbratari hoolde usaldanud. Lihaste vastupidavus on kasvanud, samuti minu treeningmotivatsioon. Soovitan Kramppimixi soojalt kõigile intensiivse treeningu harrastajatele.

Mikko Mäkelä
46-aastane, harrastanud pea terve elu metsa- ja jõusaalitreeninguid, tänavasporti ning võimlemisrõngastega treenimist

Kumba valida?

Nii Muscle Ease Krambilosjoon kui Kramppimix õli sisaldavad sarnaseid toimeaineid, mistõttu on nende mõju sama.

Muscle Ease Krambilosjooni konsistents on aga kergem, tänu millele imendub see ruttu. Seepärast sobib toode eriti hästi juhtudel, kus seda on vaja kiiresti kasutada ja tuleb kindlustada, et riided jääksid puhtaks.

Kramppimix õli on suurepärane valik, kui soovid probleemseid lihaseid rohkem masseerida. Haara Kramppimix õli kaasa, kui lähed massaaži ja lase massööril neid kohti, kus lihasvalu ja -pinge on erit suur, just selle õliga masseerida.

Kuna mõlema toote toime on mõnusalt soojendav ja lõõgastav, mis laseb ka meelel lõdvestuda, võid neid julgelt õhtul enne magamaminekut kasutada. Kui und kipub häirima öisel äkki jalalihasesse lööv kramp, tulekski enne voodisse heitmist probleemne lihas emma-kumma tootega sisse määrida.