Uudised

Biobutiik tervitab kõiki vanu ja uusi sõpru!

Biobutiik

Mul on hea meel, et oled leidnud tee minu uuele, “trükisoojale” kodulehele. Elus tuleb ikka edasi liikuda ja areneda. Nii on ka minu ettevõtmise, kodulehe ja e-poega. Olen astunud sammukese edasi ja MiroModo loodustoodete poest on tänaseks välja kasvanud Biobutiik. Usun, et uus brändinimi kuvab ettevõtte eesmärki ja tegemisi palju tabavamalt. Tänu sellele on ka kõigile uutele poe külastajatele koheselt selge, millega tegemist.

Uuenduskuuri on läbi teinud ka poe väljanägemine ja funktsionaalsus. See on muutunud kaasaegsemks ja kliendisõbralikumaks. Nüüd on sul võimalik poes oma ostu eest otse pangalingi või krediitkaardiga tasuda. Kui eelistad siiski arvega maksmist, on ka see võimalus endiselt olemas. Kui su tellimuse maksumus on aga 99 eurot või rohkem, saad kauba pakiautomaati täiesti tasuta.

Kui sul on mõni mure või küsimus, saada kodulehe kaudu sõnum. Või helista. Ühtlasi kutsun sind jagama oma kogemusi seoses Biobutiigi toodetega. See on väärt info nii mulle kui neile, kes tulevad poodi toodetega tutvuma. Aus tagasiside aitab kõigil teha häid ostuotsuseid ja leida enda jaoks parimad tooted. Tagasiside jätmiseks mine toote lehele ja klõpsad seal linki “Arvustused”. Avaneval väljal saadki anda nii oma hinnangu tootele kui kirjutada kommentaari. Seejärel klõpsa nupule “Saada” ja ongi olemas. Tänutäheks saad oma järgmiselt ostult -20% soodustust. Vastava kupongi saadan sulle pärast arvustuse avaldamist meilile.

Veel üheks uuenduseks on nüüd võimalus liituda Biobutiigi uudiskirjaga. Nii oled ettevõtte tegemiste ja värske infoga jooskvalt kursis. Uudiskirja saamisest on soovi korral alati võimalik paari klikiga loobuda, kui see peaks vajalikuks osutuma.

Loodan, et uus pood meeldib sulle ja soovin sulle mõnusat ostlemist.

Ole terve ja hoitud!

Õnne