Global Healing toidulisandid 2
Earth Harmony Naturals toidulisandid
Global healing toidulisandid

Naturaalsed toidulisandid kõige nõudlikumale kliendile

Global Healing on tänaseks juba üle 20 aasta aidanud inimestel oma tervist edendada läbi naturaalsete ja toksilisi lisaaineid mittesisaldavate toidulisandite ning toitumisalase nõustamise. Vaatamata pikaaegsele tegutsemisele tegeletakse jätkuvalt oma toodete koostise, tooraineallikate ja tootmisprotsesside veelgi paremaks timmimisega. Omavahel kombineeritakse kaasaegset teadust ja ajas hästi vastupidanud alternatiivmeditsiini.

Ettevõte on kindel, et nende toidulisandid toimivad, kuna ollakse pühendunud kõige innovaatilisemate tehnoloogiate ja parimate koostisainete leidmisele. Toodete kvaliteet ja puhtus on äärmiselt olulised ning neile pööratakse suurt tähelepanu igal sammul alates tooraine varumisest kuni toodete tarnimiseni. Tooraine puhul jälgitakse, et see säilitaks oma kõige loomulikuma ja kõrgeima sagedusega oleku. Tootmine toimub Phoenixis asuvas tipptasemel ja keskkonnasõbralikus tehases. Kõik tooted on vegan ja gluteenivabad. Suurem osa neist on ökosertifitseeritud või sisaldavad mahepõllumajandusest või metsikust loodusest pärit koostisosi.

Soovime anda inimestele võimaluse oma tervist loomulikul viisil toetada. Loodusravialast teavet ja tooteid pakkudes tahame teha revolutsiooni Sinu teekonnal parema tervise suunas. Usume, et oma sise- ja väliskeskkonda puhtamaks muutes taastad keha isetervenemise mehhanismid. Meie kohuseks on pakkuda kõige puhtamaid, üdini naturaalseid ja taimseid toidulisandeid ning kehapuhastusprogramme.

Kuigi Global Healing on ajaga jõudsalt kasvanud, ollakse siiski endiselt nagu üks ühine pere. Vaatamata korduvatele pakkumistele on Global Healing loobunud suurettevõtete “kosjasobitustest” ja valib oma partnereid hoolikalt. Seegi räägib suurest missoonitundest ja pühendumisest.

Dr Edward Group ja Global Healing toidulisandid

Dr Edward F. Group III on maailmas tuntud ning tunnustatud loodusravi- ja toitumisekspert. Ta on ka bestsellerite autor ja sagedane külalisesineja raadio- ning telesaadetes. Tema missiooniks on aidata inimestel jõuda haiguste juurpõhjusteni ja need siis kõrvaldada. Dr Groupi asutatud ettevõte Global Healing on üks juhtivaid ja innovaatilisemaid ettevõtteid loodusravi maastikul.

Oma tegevusega püüab dr Group jagada kogu maailmale positiivsust, lootust ja tervist. Ta sõnab järgmist:

Ma tõesti usun, et minu ülesandeks siin planeedil on puhastada meie keskkonda ja aidata kaasa teadvuse kasvamisele, et me kõik saaksime elada tulevikus, mis on täidetud valguse, armastuse, tervise ja õnnetundega. Filosoofiaks, mida järgin, on keha täielik puhastamine, puhas mahetoit, vesi, õhk, liikumine ja toidulisandid.[…]

Kahetsusväärseks tõeks on see, et kaasaegne meditsiin keskendub suuresti haiguse sümptomite ravimisele ega tegele algpõhjustega. Olen pühendanud oma elu teiste abistamisele, püüdes leida ja kõrvalda viletsa tervise algpõhjuse. Minu lõputuks missiooniks on leida uusi ja paremaid viise selle eesmärgi saavutamiseks. See on see, kes ma olen, mis paneb mind tegutsema ja miks ma hommikul voodist tõusen.

Lisaks loodusravile, toitumisele ja funktsionaalsele meditsiinile on dr Group õppinud ka kiropraktikat ning ärindust. Ta on visionäär ja tugev liider, kellele on omane põhjalikkus ja süvitsi minek.

Global Healing: toidulisandid 2

Global Healing on pühendunud kvaliteedi ja puhtuse tagamisele, mistõttu on tema tooted usaldusväärsed. Ettevõte järgib järgmiseid põhimõtteid:

  • Tehakse koostööd väiketaludega, kes kasvatavad ise mahedalt või koguvad metsikult kasvavaid taimi hoole ja armastusega.
  • Pidevalt otsitakse kõrgeima kvaliteedi ja puhtusastmega koostisosi.
  • Kasutatakse erilisi ja rangelt järgitud tootmismeetodeid, nagu vee kolmekordne destilleerimine ja külmekstraheerimine, mis aitab vältida taimes sisalduvate toimeainete kadu.
  • Nii koostisosade kui pakendite puhul jälgitakse jätkusuutlikkuse ja taaskasutuse põhimõtteid ning  püütakse tekitada minimaalset keskkonnamõju.
  • Tootmine toimub enda tootmisüksuses, mis lisaks tipptasemel seadmetele ja kõrgelt koolitatud personalile on keskkonnasõbralik. Muuhulgas ei ole seal kasutatud lenduvaid orgaanilisi ühendeid sisaldavaid värve ja õhu hoiab võimalikest saasteainetest puhtana õhupuhastussüsteem.
  • Rajatist ja tootmisprotsesse kontrollitakse regulaarselt ja süstemaatiliselt ning püütakse pidevalt paremaks muuta.
  • Kõiki koostisosi testitakse enne tootmises kasutamist, et tagada puhtus puhtus ja tõhus toime. Valmistoodangut testivad lisaks kolmandad osapooled parimate seadmetega.
  • Tooteid ei ole testitud loomadel ning need on gluteenivabad, GMO-vabad ja vegan.