Aroomiteraapia: Ulla Grace

Tervist ja ilu eeterlikest õlidest

Aromatica Oy on üheks aroomiteraapia lipulaevaks Soomes. Ettevõte alustas oma tegevust 1994. aasta. Ta on tänaseks oma toodanguga turul olnud juba üle 25 aasta. Ettevõte toodab nii salongidele kui koduseks kasutuseks mõeldud kehahooldustooteid. Selle kõrval viib ta aktiivselt läbi ka aroomiteraapia koolitusi tervishoiu- ja iluvaldkonna spetsialistidele.

Unikaalsete kehahooldustoodete ja -tehnikate loojaks on pikaaegse kogemusega ja rahvusvaheliselt tunnustatud aroomiterapeut Ulla-Maija Grace. Tegemist ei ole aga pelgalt aroomiteraapia valdkonna tipuga. Ulla-Maija on ka suure missioonitundega ning ääretult soe ja hooliv inimene.

Ettevõtte 20-aastase juubeli tervituses lausus Ulla-Maija järgmist:

Tänan kõiki neid suurepäraseid, huvitunud ja innustunud naisi, keda olen selle 20-aastase perioodi jooksul kohanud. Olen tänulik iga rõõmupisara ja õnnestumise eest, mida olen kogenud üheskoos teraapiakoolituste lõpetajatega. Tänan ka õppeasutusi ning sealseid õpetajaid, kes on oma õpilasi inspireerinud ja viinud minu tööd oma tegevusega edasi. Tervisekeskuste soovid ja ajaga muutuvad vajadused on olnud mulle teeviidaks uute toodete ja koolituste väljatöötamisel. Tänan mulle antud usalduse eest.

Kõik te olete lisanud omapoolse panuse teadlikkuse kasvamisele ning teinud tööd naise ja tema lähedaste hea enesetunde ja tervise edendamiseks.

Väljakutseid jagub nii täna kui ka tulevikus. Nende eesmärgiks on aga õppimine ja kasvamine. Jätkakem siis seda.

Olen valinud Aromatica oma koostööpartneriks tänu sügavatele teadmistele aroomiteraapias, terviklikule lähenemisele inimese heaolu edendamisel ja pühendumusele, mis ühenduvad nii Aromatica toodetes kui ka UMG-hooldusmeetodites.

Aromatica toodete toime põhineb hoolikalt valitud eeterlike õlide kombinatsioonil, mis mõjutab naha ja organismi toiminguid ning läbi haistmismeele ka meeleolu.

Eeterlikud õlid on 100 % loodustooted. Neid saadakse taimede lõhnavatest osadest kas vesidestillatsiooni või külmpressimise teel. Eeterlike õlide sisaldus taimedes on tavaliselt väga väike, reeglina 1-2 %. Rikkalikult lõhnava roosi kogumassist moodustavad eeterlikud õlid aga ainult 0,02 %.

Aromatica kõrgekvaliteedilised eeterlikud õlid kindlustavad Ulla Grace kehahooldus- ja eneseabitoodete toimivuse. Õlide ja tooraine hankimisel pöörab Aromatica suurt tähelepanu:

  • taimeliikidele
  • taimede loomulikele kasvu- ja kasvatustingimustele
  • kasvatusmeetoditele
  • õlide tootmisele ja destilleerimisele
  • valmis õlide keemilisele koostisele
  • „parim enne“ tähtaegadele

Aromatica eeterlikud ja taimsed baasõlid, mida kasutatakse toodete valmistamiseks või müüakse naturaalsel kujul, pärinevad sertifitseeritud mahepõllumajandusest. Losjoonide ja kreemide aluspõhjad vastavad Ecocert ja Soil Association Organic/Natural kvaliteedinõuetele.

Aromatica jälgib oma toodete kvaliteeti. Pidev toodete ja tootmisprotsesside kontrollimine ning järelvalve kasutatava tooraine üle kindlustab toodetele ühtlaselt kõrge kvaliteedi ja toimivuse.

Aromatica tooteid ei ole testitud loomadel. Nende valmistamisel on kasutatud vaid GMO-vaba toorainet.

 

Aroomiteraapia: Ulla-Maija Grace

Ulla-Maija Grace on Aromatica loomingu allikas ja süda. Ta kannab hoolt nii ettevõtte tootearenduse kui koolituste eest.

1990ndate alguses tõi Ulla-Maija aroomiteraapia põhjamaadesse. Tänaseks on ta koolitanud sadu aroomiterapeute nii Soomes kui mujal, viinud läbi üle 10 000 aroomiteraapia seansi ja kirjutanud mitmeid valdkonnaalaseid teoseid. Praegusel hetkel tegutseb Ulla-Maija Aromatica juhataja ja koolitajana ning peab loenguid prestiižsetel konverentsidel üle maailma.

Ulla-Maija aroomiterapeudikarjäär algas üle 30 aasta tagasi Inglismaal, kus ta tegutses nii aroomiterapeudi kui oma koolituskeskuse juhatajana. Ta töötas välja ainulaadse UMG-aroomiterapeudi diplomikoolituse, mis ühendab omavahel inglise klassikalist ja prantsuse meditsiinilist aroomiteraapiat. Ulla-Maija on ise välja töötanud ka kõik oma koolitustes kasutatavad massaažitehnikad.

IFA (International Federation of Aromatherapists’) õpetajate registrisse kuulub Ulla-Maija aastast 1991 ja jaapani Yamano Beauty & Wellness’i õpetaja on ta olnud aastast 2000. Lisaks õpetajatööle on Ulla-Maija loonud ka kõik Aromatica kehahooldustooted, mille retseptid põhinevad tema kõrgetasemelistel teadmistel ja laialdasel kogemuselaroomiteraapias ning holistilise keha ja vaimu sünergia põhimõtete rakendamisel.

Ulla-Maija peab oluliseks inimeste väärtustamist. Ta rõhutab ka, et igaüks saab ja peab ise võtma vastutuse enda ning oma heaolu eest. Sellest põhimõttest on kantud nii tema tooted kui koolitused.

Ulla-Maija Grace’i CV.