Archangela näohoolduskosmeetika
Archangela näohoolduskosmeetika

Luksuslik näohoolduskosmeetika teadlikule naisele

Archangela on Hispaania näohoolduskosmeetika bränd, mille eesmärgiks on pakkuda loodust ja keskkonda austaval viisil toodetud ilutooteid ka kõige nõudlikumatele tarbijatele, kes otsivad kosmeetikas nii naturaalsust kui võimalikult tõhusat toimet nahale.

Archangela tooted on suurepäraseks näiteks, et looduslik võib olla ühtlasi ka ülimalt luksuslik. See väljendub rikkalikus koostisainete nimekirjas, millele naljalt vastast ei leia. Arhangela näohoolduskosmeetika koostises kombineeruvad maailma eri paikadest pärit haruldased taimsed väärisõlid ja ekstraktid uusimate biotehnoloogiliste meetodite abil toodetud aktiivkomponentidega. Nende kasutamine kosmeetikas on järjest kasvav trend. Üha enam vaadatakse kosmeetikatööstuses traditsiooniliste vahendite poole, mida meie esiemad on aastasadu loodusest kogunud ja edukalt kasutanud. Samuti tegeletakse aktiivselt kaasaegse tehnoloogia võimalusi kasutades “nutikate” kosmeetiliste koostisosade looduslikest allikastest eraldamise ja väljatöötadamisega. Archangela rakendab oma toodetes mõlemaid ja nende sünergia tulemuseks on tõeline “nutikosmeetika”.

Nii on Archangela tooted mõeldud teadlikule, iseennast ja oma heaolu väärtustavale naisele, kes mõistab, et looduse varalaekas leidub rohkelt hinnalisi abivahendeid enda eest hoolitsemiseks. Ja muidugi kõigile neile, kelle jaoks on põnev laiatarbetoodete asemel kasutada eksklusiivset niššikosmeetikat, mis on valmistatud tõelise kire ja südamega ning mille eesmärgiks on pakkuda kasutajale vaid parimat kogemust.

Ettevõte ise ütleb enda kohta järgmist:

Kõik sai alguse meie isiklikust projektist ja tootmisest enda tarbeks. Lähtudes meditsiinilistest teadmistest naha kohta, selle rollist meie ja keskkonna vahelise barjäärina, omadustest ja vajadustest, uurisime parimaid ande, mida loodusel meile pakkuda on. Sellesse maailma piilumisel sattusime täielikku lummusesse selle mitmekesisusest, rikkusest ja tohutust potentsiaalist. Meie eesmärgiks oli välja töötada ideaalilähedane kosmeetika. Seejuures ei lähtunud me kasumlikkusest, vaid keskkonnasäästliku “bio” joone järgimisest. Nii hakkasime otsima parimaid, puhtamaid, kontsentreeritumaid ja tõhusamaid koostisosi.

Paljude meie koostisosade puhul on leidnud rakendust biotehnoloogia, meie enda meditsiinialased teadmised ning täpsed laboratoorsed uuringud ja uurimismeetodid, et avastada parimaid looduslikke komponente. Nii näiteks eraldame õitest, viljadest, seemnetest, vetikatest tillukesi suhkrumolekule, mis imavad vett ja hoiavad naha niisutatuna. Või võimsaid ensüüme, mis katalüüsivad reaktsioone, mida vananemine ja UV-kiirgus blokeerima kipuvad. Just nende molekulide abil aktiveeruvad naha seisukorda parandavad reaktsioonid ja tulemuseks on kosmeetikatooted, mis lisaks toitainetele varustavad nahka erinevaid funktsioone stimuleerivate ainetega. Siin on tegemist nutika kosmeetikaga.

Me teame, et nahk on nõudlik ja palju sõltub sellest, milliseid tooteid talle pakume. Seetõttu on vaid parima otsimine osa meie identiteedist. […]

Põhjalik uurimisteekond lihtsatest ja hoolikalt selekteeritud komponentidest kõrgtehnoloogiliste ja keerukateni välja on toonud meid imeliste koostisosadeni, mille tasakaalustatud ja läbimõeldud kombineerimisest on sündinud meie tooted. Selle põneva protsessi käigus oleme katsetanud, nautinud, avastanud mikromaailma ja arenenud. Toodete parendamise käigus oleme neid oma sõpradele jaganud. Ja nüüd, kui oleme tulemusega rahul, tahame neid ka teistele pakkuda.

 

Dr María José Martínez Caballero ja Archangela näohoolduskosmeetika

Archangela rajajaks on väga sümpaatne ja laialdaste teadmistega naine, dr María José Martínez Caballero, kes on lõpetanud Zaragoza ülikooli meditsiiniteaduskonna ja töötanud sisehaiguste arstina üle 25 aasta. Tal on Madridis ka praksis, mis on spetsialiseerunud nõelravile, Hiina traditsioonilisele meditsiinile ja homöopaatiale. Lisaks on ta Barcelona ülikoolis omandanud magistrikraadi dermokosmeetikas. Huvi naha tervise ja ilu kokkupuutepunktide vastu on olnud ja on jätkuvalt tema tõeliseks kireks. Ta ise ütleb nii:

Arstina töötades on mind alati huvitanud nahk ja selle hooldamine. Tervis, välimus ja ilu on osaks üldisest heaolukontseptsioonist ning spetsiifiline, sobiv, intensiivne ja tõhus hooldus aitab saada sisemist tervist peegeldava kauni välimuse.

Nagu mainitud, valmistas dr María José Martínez Caballero aastaid kosmeetikatooteid lihtsalt käsitööna oma pere ja lähimate sõprade tarvis. Suurem tootmine polnud algselt plaanis. Kuna ajapikku nõudlus järjest kasvas, tuli lõpuks anda oma tööle professionaalne väljund. Nii sündis Archangela näohoolduskosmeetika.

Archangela näohoolduskosmeetika kvaliteedinõuded

Archangela näohoolduskosmeetika on loodud loodust ja inimesi austades. Seda väljendavad ka põhimõtted, mida ettevõte järgib:

  • Toodetes kasutatatakse vaid vegan koostisosi: lilled, seemned, viljad, vetikad ja mineraalid.
  • Kasutatakse vaid parima kvaliteediga koostisosi ja maksimaalse puhtusega õlisid. Kõik õlid on saadud esimese külmpressimise teel.
  • Tooted sisaldavad keerukaid toimeaineid, mis on saadud töömahukate biotehnoloogiliste laboriprotsesside tulemusena.
  • Kõik toodete põhjad on ettevõtte enda poolt spetsiaalselt komponeeritud ja neid ei osteta sisse. Need on välja töötatud taimehüdrosoolide põhjal, millele on iga toote puhul rikkalikult lisatud sellele vajalikud koostisosad.
  • Ettevõte lähtub loodussäästliku tootmise põhimõtetest. Kõik eksootilised koostisosad, mis pärinevad kaugematest riikidest, ostetakse ühistutelt, mis tagavad põllumajandustootjatele õiglase palga, aidates nii säilitada kogukondi ja hoida elus metsade hävitamist takistavaid esivanemate põlluharimistehnikaid.
  • Mitmeid koostisosi ostetakse Prantsusmaal asuvatest laboritest ja preparaadid on valmistatud Madridi tuntud laboris Chantelet, mis arendab tooteid ka teistele tuntud ravikosmeetikafirmadele.
  • Samuti leidub toodetes mitmeid tooraineid, mis kvalifitseeruvad “bio” kategooriasse ja mille puhul on kasutatud mõistlikke kasvatusmeetodeid, võetud arvesse keskkonnasäästlikkust ja tagatud tootjatele korralikud tingimused.